Dla inwestorów

Jesteśmy firmą, która świadczy kompleksowe usługi budowlane, zapewniając naszym klientom pełen zakres prac na najwyższym poziomie. Nasz zespół składa się z ponad 30 doświadczonych pracowników budowlanych i posiadamy wszystkie niezbędne narzędzia i sprzęt, aby zrealizować każdy projekt.

Nasze usługi obejmują m.in. wykonanie wykopów, fundamentów, ścian nośnych i działowych, roboty wykończeniowe, roboty zewnętrzne, wykonywanie posadzek, a także pełen nadzór nad procesem budowy w osobie kierownika budowy lub inspektora budowy. Ponadto, pomagamy naszym klientom w uzyskaniu warunków zabudowy, wykonujemy dokumentację projektową i uzyskujemy pozwolenie na budowę z wymaganymi uzgodnieniami.

Udzielamy gwarancji na wszystkie wykonane prace, a nasza współpraca z firmami instalatorami branży elektrycznej i sanitarnej zapewnia, że wszystko będzie działać bezproblemowo i zgodnie z wymaganiami.

Jeśli jesteś inwestorem poszukującym profesjonalnej i rzetelnej firmy budowlanej, skontaktuj się z nami i pozwól nam pomóc Ci w realizacji Twojego projektu. Z przyjemnością podejmiemy wyzwanie i zapewnimy najlepszą jakość usług i obsługi.

REALIZACJE

Zobacz zdjęcia naszych ostatnich realizacji